Burnos ir gerklės purškalas Strong Spray, 20 ml
Prekės išvaizda ir galiojimo laikas gali skirtis nuo matomų nuotraukoje. Dėl patikslinimo susisiekite telefonu arba el. paštu.

Burnos ir gerklės purškalas Strong Spray, 20 ml

  • 5.80€

  • + siuntimo išlaidosservice-iconGreitas pristatymas
98% užsakymų išsiunčiame tą pačią dieną.
service-iconKainos garantija
Garantuojame mažiausias kainas.
service-iconPagalba pasirenkant
Susisiekite, ir padėsime išsirinkti produktą.

Forma: purškalas
Kiekis: 20 ml

Išsausėjusiai ir skaudančiai gerklei. 

Burnos ir gerklės purškalas Strong Spray naudojamas vietiškai, gleivinei apsaugoti ir kaip pagalbinė priemonė, padedanti sumažinti burnos ir gerklės uždegimo simptomus. Augalinių aliejų mišinys padengia burnos bei gerklės gleivinę apsauginiu sluoksniu, mažina dirginimą, palaiko drėgmę ir padeda atstatyti natūralią burnos gleivinės funkciją.

Naudojamas esant stomatitui (burnos gleivinės uždegimui), aftoms (skausmingoms burnos ertmės žaizdelėms), gingivitui (dantenų uždegimui), faringitui (ryklės uždegimui), vaistų sukeltoms opoms.

Sudedamosios dalys:
Saulėgrąžų (Helianthus annuus) sėklų aliejus, paprastųjų moliūgų (Cucurbita pepo) sėklų aliejus, kalninių dašių (Satureja montana/hortensis) eterinis aliejus, bosvelijų (Boswellia spp.) eterinis aliejus. Pagalbinės medžiagos: rozmarinų (Rosmarinus officinalis) lipofilinis ekstraktas.

Naudojimo būdas:
Įkiškite purkštuką į burną ir 2-3 kartus paspauskite dozatorių. Purškite ne daugiau kaip 3 kartus per parą. Galima naudoti ir vaikams nuo 3 metų. Prieš naudojimą perskaitykite pakuotės lapelį.

Laikymo sąlygos:
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius pakuotę, sunaudoti per 3 mėnesius.

Gamintojas: UAB „Innovative Pharma Baltics“, Mokslininkų g. 6A, Vilnius, LT-08412

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML įrašai yra negalimi!
    Blogai           Gerai
Captcha

Žymės: skaudančiai gerklei, išsausėjusiai gerklei, saulėgrąžų aliejus, paprastųjų moliūgų aliejus, kalninių dašių eterinis aliejus, bosvelijų eterinis aliejus, nuo peršalimo, sveikatai