Privatumo politika

Gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis. 
Mes renkame informaciją apie svetainės lankytojus, kurie registruojasi į hebis.lt sistemą. 


Registruojantis gali būti renkami šie duomenys: vardas ir pavardė; įmonė (įstaiga); el. pašto adresas; telefono numeris; kalba (šalis); aktualios praktikos sritys. Registruodamiesi duodate sutikimą hebis.lt rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad hebis.lt galėtų tinkamai suteikti siūlomas paslaugas. 

Surenkami duomenys naudojami tik prisijungimui prie sistemos, sąskaitų faktūrų išrašymui, galimybei susisiekti su klientu, jei iškiltų kokių problemų, prekių siuntimui, naujienlaiškių siuntimui (naujienlaiškių siuntimui klientas pateikia atskirą sutikimą). Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Savo sutikimą hebis.lt rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis galite bet kada atšaukti išsiųsdami laišką elektroninio pašto adresu info@hebis.lt. Jūsų asmens duomenis saugosime tik tiek laiko, kiek reikia Jūsų užsakytai paslaugai suteikti. 

Kas yra slapukai? Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuose saugoma informacija apie naršymo internete nuostatas. Slapukų technologija yra naudojama beveik visose interneto svetainėse. Interneto naršyklė slapukus įrašo lankytojo kompiuteryje, jam pirmą kartą lankantis interneto svetainėje. Vėliau dar kartą apsilankius toje pačioje interneto svetainėje iš to paties įrenginio, slapukas kartu su jame saugoma informacija yra siunčiamas atgal į pirminę interneto svetainę („pirmosios šalies slapukai“) arba į kitą susijusią interneto svetainę („trečiosios šalies slapukai“). Ši informacija padeda nustatyti, ar jūsų naršyklėje atitinkama interneto svetainė jau buvo peržiūrėta, ir kai kuriais atvejais leidžia pritaikyti šioje interneto svetainėje lankytojui rodomą turinį.

Kai kurie slapukai yra itin naudingi tuo, kad jie padeda pagerinti lankytojų naršymo patirtį, šiems pakartotinai lankantis interneto svetainėje. Tuo atveju, jei naudojatės tuo pačiu įrenginiu ir ta pačia interneto naršykle, slapukai įsimins jūsų asmenines parinktis, naršymo atitinkamoje svetainėje įpročius ir pagal tai pritaikys jums rodomą turinį, kuo artimesnį jūsų poreikiams ir interesams.

Jūsų slapukų nuostatos šioje interneto svetainėje.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, kuriems nereikia sutikimo.
„Būtinieji slapukai“ yra svarbūs slapukai, užtikrinantys tokias funkcijas, be kurių nebūtų įmanoma tinkamai naudotis interneto svetaine. Tokie slapukai yra naudojami šioje svetainėje, todėl jie vadinami „pirmosios šalies slapukais“. Jūsų kompiuteryje jie saugomi tol, kol naršote šioje interneto svetainėje. Viena būtinųjų slapukų naudojimo paskirtis yra užtikrinti, kad tai, ką matote ekrane, atitiktų duomenų kiekį, kurį būtų galima apdoroti naudojantis jūsų dabartiniu interneto ryšiu. Kita šių slapukų paskirtis yra palengvinti perėjimą iš HTTP į HTTPS puslapius ir užtikrinti saugų duomenų perdavimą. Taip pat šios rūšies slapukai saugo informaciją apie jūsų sprendimą dėl slapukų naudojimo mūsų interneto svetainėje. Jūsų sutikimas dėl būtinųjų slapukų naudojimo – nebūtinas.

Šioje interneto svetainėje naudojami pirmosios šalies slapukai, kuriems reikia jūsų sutikimo. Slapukai, kurie teisiniu požiūriu nėra būtini norint naudotis šia svetaine, vis dėlto atlieka svarbias funkcijas. Be šių slapukų negalėsite naudotis tam tikromis funkcijomis (pvz., iš anksto užpildytomis formomis), kurios leidžia patogiai naudotis šia svetaine. Jūsų pasirinktos nuostatos, tokios kaip kalbos parinktys, nebus išsaugotos, taigi, kaskart lankydamiesi interneto puslapyje, turėsite iš naujo jas pasirinkti. Be to, nebegalėsime jums pateikti pasiūlymų, kurie būtų individualiai pritaikyti jūsų poreikiams.

Šioje interneto svetainėje naudojami trečiosios šalies slapukai, kuriems reikia jūsų sutikimo. Šioje interneto svetainėje yra pateikiamas trečiosioms šalims priklausantis turinys. Jums lankantis šioje svetainėje, šie trečiosios šalies paslaugų teikėjai jūsų kompiuteryje gali išsaugoti slapukus ir taip gauti informaciją apie tai, kad lankėtės šioje svetainėje. Norėdami sužinoti daugiau apie šių trečiųjų šalių paslaugų teikėjų slapukų naudojimą, apsilankykite jų interneto svetainėse. Jei nusprendėte neduoti sutikimo dėl slapukų, kuriems reikia sutikimo, naudojimo, arba jei tokį sutikimą atšaukėte, jūs galėsite naudotis tik tomis svetainės funkcijomis, kuriomis norint naudotis tokie slapukai nebūtini. Tokiu atveju jums nebus prieinamos tos interneto svetainės dalys, kuriose gali būti pateiktas trečiųjų šalių turinys ir iš kurių gali būti siunčiami trečiųjų šalių slapukai. Jei nenorite, kad jūsų įrenginyje būtų išsaugomi slapukai, galite pasirinkti atitinkamas naršyklės nuostatas.
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Opera
Safari

Informacija apie slapukus paskutinį kartą atnaujinta 2019-02-24.

Būtinieji slapukai
PavadinimasTeikėjasPaskirtisGaliojimo laikas
OCSESSIDhebis.ltSkirtas vartotojo sesijai palaikyti.Sesija
__atuvchebis.ltSkirtas vartotojo sesijai palaikyti.Sesija
__atuvshebis.ltSkirtas vartotojo sesijai palaikyti.Sesija
_atshchebis.ltSkirtas vartotojo sesijai palaikyti.Sesija
currencyhebis.ltSkirtas tinklalapio valiutai palaikyti.Sesija
languagehebis.ltSkirtas tinklalapio kalbai palaikyti.Sesija
Būtinieji slapukai padeda interneto svetainei tinkamai veikti ir leidžia užtikrinti pagrindines funkcijas, tokias kaip naršymas puslapyje ir prieiga prie saugių interneto svetainės dalių. Be šių slapukų interneto svetainė tinkamai veikti negali.

Statistikos slapukai
PavadinimasTeikėjasPaskirtisGaliojimo laikas
_gahebis.ltUžregistruoja unikalų ID numerį, naudojamą generuojant statistinius duomenis apie tai, kaip lankytojas naršo interneto svetainėje. 2 metai
_gidhebis.ltUžklausų skaičiui riboti skirtas slapukas, kurį naudoja lankomumo analizės įrankis „Google Analytics“. Sesija
_gathebis.ltUžregistruoja unikalų ID numerį, naudojamą generuojant statistinius duomenis apie tai, kaip lankytojas naršo interneto svetainėje.Sesija
Statistikos slapukai anonimiškai renka ir siunčia informaciją interneto svetainės savininkams, taip suteikdami jiems galimybę sužinoti, kaip lankytojai naršo svetainėse.

Rinkodaros slapukai
PavadinimasTeikėjasPaskirtisGaliojimo laikas
collectgoogle-analytics.comNaudojamas siunčiant duomenis į „Google Analytics“ apie lankytojo įrenginį ir elgseną. Leidžia stebėti lankytojų naršymo ypatumus, šiems naudojantis įvairiais įrenginiais ir rinkodaros kanalais.Sesija
Rinkodaros slapukai yra naudojami lankytojams stebėti, šiems lankantis įvairiose interneto svetainėse. Jie leidžia rodyti tas reklamas, kurios yra aktualios konkrečiam lankytojui ir gali jį sudominti – taip užtikrinama didesnė nauda reklamos skleidėjams ir trečiosios šalies reklamuotojams.